MYJNIA PAROWA

Technologia mycia parowego

Podczas prania wykorzystujemy metodę pianową, która zapewnia krótki czas schnięcia. W większości przypadków tapicerka czy skóra są suche już w 2-3 godziny po zakończeniu naszych prac. Co więcej metoda ta nie pozostawia zacieków, co wpływa na estetykę wnętrza pojazdu.

Stosujemy wyłącznie sprawdzone urządzenia oraz wysokiej jakości detergenty. To wszystko w połączeniu z naszym doświadczeniem przekłada się na usługę najwyższej jakości. Pamiętaj, że mycie może odbyć się we wskazanej przez Ciebie lokalizacji.

Mycie parowe samochodu – na zewnątrz
Podstawowy wariant mycia parowego obejmuje czyszczenia pojazdu na zewnątrz. Nasza ekipa zadba o nabłyszczenie lakieru, odnowienie plastików, a także mycie szyb i nabłyszczanie opon. Wszystko to we wskazanej przez Ciebie lokalizacji.
Auta małe
40 zł
Auta średnie
50 zł
Auta duże
60 zł
BUS
100 zł
Mycie parowe samochodu – komplet (wewnątrz i na zewnątrz)
To usługa szczególnie polecana przez naszych Klientów. Na zewnątrz obejmuje ona nabłyszczenie lakieru, odnawianie plastików, mycie szyb oraz nabłyszczanie opon. W środku samochodu zapewniamy natomiast odkurzanie, czyszczenie i impregnację plastików, a także mycie szyb wewnętrznych.
Auta małe
70 zł
Auta średnie
80 zł
Auta duże
90 zł
BUS
150 zł
Pranie foteli samochodowych

Wnętrze samochodu wymaga regularnego czyszczenia. Dotyczy to przede wszystkim tapicerki i skóry, które mają bezpośredni kontakt z naszymi ubraniami – często mokrymi od deszczu czy śniegu. Pranie foteli to czynność wymagająca odpowiedniego sprzętu i dobrej klasy detergentów. Dlatego warto w tym zakresie zaufać specjalistom z doświadczeniem. Efekty prania sprawią, że nasze fotele znowu będą wyglądać jak nowe.

Auta małe
130 zł
Auta średnie
140 zł
Auta duże
150 zł
BUS
30 zł za fotel
Kompleksowe czyszczenie wnętrza samochodu
Jeżeli Twój samochód wymaga czyszczenia przede wszystkim wewnątrz, z pewnością zainteresuje Cię ta propozycja. W ramach usługi wykonujemy następujące czynności: pranie foteli, odkurzanie, czyszczenie i impregnacja plastików, a także mycie szyb wewnątrz pojazdu.
Auta małe
160 zł
Auta średnie
170 zł
Auta duże
180 zł
BUS
50 zł + ilość foteli
Przygotowanie auta do sprzedaży
Nieskazitelny wygląd pojazdu wpływa nie tylko na komfort użytkowania, ale także jego wartość. Dlatego jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą swojego samochodu, pomożemy w odpowniednim do tego przygotowaniu.

Proponowany przez nas zestaw usług sprawi, że auto będzie prezentowało się doskonale zarówno na zdjęciach, jak i w rzeczywistości. Możesz liczyć na: nabłyszczenie lakieru, odnowianie plastików zewnętrznych, mycie szyb, nabłyszczenie opon, usunięcie smoły i asfaltu z powierzchni lakieru. To jednak nie koniec! Wykonamy także pranie foteli, odkurzanie, czyszczenie i impregnację plastików wewnętrznych oraz mycie szyb wewnętrznych.
Auta małe
od 190 zł
Auta średnie
od 200 zł
Auta duże
od 230 zł
BUS
od 300 zł
Kompleksowe czyszczenie kabiny tira
Najczęściej naszymi klientami są posiadacze samochodów osobowych oraz busów. Nie zapomnieliśmy jednak o kierowcach TIRów i przygotowaliśmy dla nich ofertę kompleksowego czyszczenia kabiny.

Zadbamy o to, by miejsce w którym kierowca spędza tak dużo czasu, było nieskazitelnie czyste. W ramach usługi wykonujemy następujące czynności: pranie foteli, pranie podsufitki, pranie materaca, odkurzanie, czyszczenie i impregnacja plastików wewnętrznych oraz podłogi, a także mycie szyb wewnętrznych.
TIR
od 350 zł
Usługi dodatkowe
Oprócz pakietów usług, które oferujemy naszym klientom, przygotowaliśmy także zestaw usług dodatkowych. Dzięki temu podczas standardowego mycia zadbamy o inne, wskazane przez Ciebie elementy.
Pranie podsufitki
40 zł
Pranie podłogi
40 zł
Polerowanie lamp
100 zł – 150 zł
Twardy wosk
30 zł – 50 zł
Pranie tapicerki drzwi
15 zł / sztuka
Pranie fotelika
30 zł – 50 zł
Ozonowanie
40 zł / 30 minut