MYCIE KOSTKI BRUKOWEJ

Kostka brukowa czysta jak nigdy
Kostka brukowa jest jednym z najpopularniejszych materiałów budowlanych, jeśli chodzi o zagospodarowanie ogrodów, tarasów, ścieżek czy podjazdów. Trzeba jednak pamiętać, że tak jak trawa wymaga pielęgnacji, tak i o kostkę trzeba dbać, aby dobrze wyglądała i przede wszystkim służyła przez wiele lat. Aby kostka brukowa cieszyła oko, trzeba ją regularnie czyścić z różnego rodzaju osadów, plam i przebarwień. Warto powierzyć to zadanie fachowcom, którzy doskonale wiedzą jak zadbać o tego typu powierzchnie.
Postaw na regularne czyszczenie

Na kostce brukowej mogą pojawiać się różnego rodzaju zabrudzenia, które wymagają odpowiednich sposobów czyszczenia. Wyróżnia się trzy podstawowe rodzaje zanieczyszczeń.

Pierwszy z nich to tłuste plamy, które bardzo trudno usunąć. Najczęściej tworzą się podczas grillowania lub wtedy, gdy z samochodu wycieka olej. Pamiętaj, aby czyszczenie kostki z takich plam zlecić jak najszybciej, ponieważ znacznie ułatwi to proces i pozwoli usunąć wszystkie przebarwienia.

Drugi często występujący rodzaj zabrudzeń na kostce brukowej to plamy po farbie, tynku czy cemencie, które powstają podczas budowy lub remontów. Tutaj najczęściej z pomocą przychodzi piaskowanie, czyli zabieg, który daje efekt podobny do szlifowania.

Ostatni problem z którym często borykają się użytkownicy kostki brukowej to mech i zielone przebarwienia, które zazwyczaj pojawiają się tam, gdzie nie docierają promienie słoneczne. Chwasty usuwać najlepiej ręcznie lub za pomocą środków biobójczych, ale tylko takich, które nie zaszkodzą kostce.

Niezależnie od rodzaju zabrudzeń warto warto skontaktowac się z naszą firmą. Przy pomocy myjki ciśnieniowej i odpowiedniego roztworu, poradzim

NASZE CENY
Materiał
Powierzchnia (m2)
Cena brutto (m2)
Czas (godziny)
Kostka brukowa
1 – 30
11 zł
4
Kostka brukowa
30 – 60
8 zł
7
Kostka brukowa
60 – 1000
7 zł
7+
Czyszczenie i impregnacja kostki brukowej
1
15 – 25 zł
Piaskowanie (uzupełnianie szczelin piaskiem kwarcowym)
1,50 zł
Mycie posadzek
1
1 – 4 zł
Porządkowanie garaży i innych pomieszczeń gospodarczych
1
15 – 20 zł
NASZE CENY
Kostka brukowa
powierzchnia: 1 – 30 m2
cena: 11 zł za m2
czas: do 4 godzin
Kostka brukowa
powierzchnia: 30 – 60 m2
cena: 8 zł za m2
czas: do 7 godzin
Kostka brukowa
powierzchnia: 60 – 1000 m2
cena: 7 zł za m2
czas: od 7 godzin
Czyszczenie i impregnacja kostki brukowej
cena: 15 – 25 zł za m2
Piaskowanie (uzupełnianie szczelin piaskiem kwarcowym)
cena: 1,50 zł za m2
Mycie posadzek
cena 1 – 4 zł za m2
Porządkowanie garaży i innych pomieszczeń gospodarczych
cena: 15 – 20 zł za m2